pl
Consorfrut
pl

Aktualności

14-02-2020

Zespół HR Consorfrut Polska nagrodzony w prestiżowym konkursie HR Wave Game

W tegorocznym prestiżowym programie HR Wave Game, organizowanym przez EY Academy of Business Polska, wzięło udział ponad 30 zespołów HR z firm z całej Polski.

W tegorocznym prestiżowym programie HR Wave Game, organizowanym przez EY Academy of Business Polska, wzięło udział ponad 30 zespołów HR z firm z całej Polski. Wśród nich był również nasz zespół: Katarzyna Świerkosz, Ewelina Kołodziej, Bernardetta Limanówka, Magdalena Podgórna i Katarzyna Wąsik.

Grywalizacja obejmowała 4 etapy, w których należało opracować strategię i politykę zatrudnienia w fikcyjnej firmie, z uwzględnieniem specyfiki rynku pracy i aspektów prawnych, zbudować kompleksowy system wynagradzania oraz benefitów, stworzyć model kompetencji i rozwoju pracowników oraz zaprojektować skuteczną kampanię rekrutacyjno-wizerunkową, skierowaną do pracowników oraz potencjalnych kandydatów do pracy. W każdym z zadań należało wykazać się wiedzą z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, kreatywnością i innowacyjnością. Więcej informacji o konkursie tu: https://millionyou.com/hrwavegame.

Jury EY dwukrotnie zdecydowało o nagrodzeniu naszego zespołu najwyższą liczbą punktów przyznając nam pierwsze miejsce w danym etapie; w dwóch pozostałych etapach konkursu również uplasowaliśmy się w gronie trzech zwycięskich firm. Wyniki te pozwoliły nam zakwalifikować się do finału, rozgrywanego pomiędzy najlepszą trójką zespołów z całej Polski. W finale, który miał miejsce w W-wie 6-go lutego, każdy z zespołów musiał zmierzyć się z tematem zarządzania zmianą, a następnie zaprezentować opracowane rozwiązanie w formie zwięzłego wystąpienia przed publicznością, zgromadzoną na wykładzie branżowym.

Ostatecznie zespól HR Consorfrut Polska zajął 3 miejsce w konkursie HR Wave Game. Nagrodą jest statuetka (zdjęcie w załączeniu), vouchery na szkolenia dla członków zespołu i satysfakcja z uzyskania tak wysokiej lokaty wśród godnych szacunku przeciwników!

https://www.ey.com/pl/pl/services/people-advisory-services/hr-wave-bnb-na-fali-trendow-w-branzy-hr