pl
Consorfrut
pl

Aktualności

30-10-2018

Targi w Madrycie 23-25.10.2018

Consorfrut Polska na jubileuszowej 10. edycji Fruit Attraction w Madrycie, największych hiszpańskich targach naszej branży.

Jak co roku, w październiku uczestniczyliśmy jako wystawca w największych hiszpańskich targach naszej branży. W tegorocznej imprezie wzięło udział 1600 wystawców i 70 tys. wizytujących ze 120 krajów.

Targi Fruit Attraction stają się coraz bardziej międzynarodowe, o czym także świadczy duża liczba spotkań, które odbyliśmy z producentami z różnych krajów Europy i Ameryki Południowej.

Wszystkie dni targowe były bardzo intensywne i udało nam się spotkać z wszystkimi najważniejszymi partnerami hiszpańskimi tuż przed rozpoczynającym się wkrótce sezonem zimowym.

Jak zwykle targi były idealnym miejscem na wymianę informacji o przewidywanych ilościach poszczególnych produktów, tendencjach rynkowych i ogólnych nowinek branżowych.

Jesteśmy także bardzo zadowoleni z rozmów i spotkań z naszymi partnerami z pozostałych krajów. Był to również cenny i dobry czas spędzony wspólnie z naszymi hiszpańskimi wspólnikami.

Zarówno naszym wspólnikom jak i wszystkim dostawcom dziękujemy za ich obecność i bardzo dobre rozmowy.

Dzięki Wam jesteśmy jak najlepiej przygotowani do zbliżającego się sezonu!